http://ssifnew.brm.ro/

 

   

Președinte CA / Director General:                 

Gabriel Purice

 

Conducere executivă:

Liviu Țibichi

0727-223 330 / liviu.tibichi@brm.ro

Bogdan Butariu

0720-400 204 / bogdan.butariu@brm.ro

 

 

Brokeri:

Adrian Grigore

0730-710 387 / a.grigore@brm.ro

Laura Poenar

0727-225 125 / laura.poenar@brm.ro

 

Backoffice

Eduard Vasile

0741-490 660 / eduard.vasile@brm.ro

 

Reprezentanți Control Intern:                                     

Cristina Vasiliu 

0739-883 887 / c.vasiliu@brm.ro

Alice Afrim

021 317 4560 / alice.afrim@brm.ro

 

Reprezentanți GDPR:

Octavian Mihnea Necula

0771-765 329 / gdpr@brm.ro

Bianca Alexandra Florian

 0749-091 094 / gdpr@brm.ro

 

Telefon: 021-317 45 60

Email: office@brm.ro

 

 

Consiliul de Administrație:                             Auditor Extern:

Gabriel Purice - Președinte                                 S.C. ECOTEH EXPERT S.R.L.

Gheorghe Florea - Membru

Octavian Lazăr - Membru                                  Auditor Intern:

Septimiu Stoica - Membru                                 S.C. C.I.P.L. EXPERT AUDIT S.R.L.

Daniela Sorina Bulai - Membru

Laurențiu Huică - Membru                                 Comitetul de Audit:            

Ion Mocanu - Membru                                       Laurențiu Huică

                                                                               Daniela Sorina Bulai

Acționari semnificativi:

SC Elpis SRL

SC Proiect Consulting SRL

(Concertat dețin 13.5% din acțiunile companiei)

 

Deținerile acționarilor din capitalul social:

 

Nume acționar

Deținere

Naționalitate

ARENA IMPEX SRL

6,95%

Roman

C.C.I.A. GALAŢI

6,59%

Roman

EDITURA ADEVĂRUL SA

5,13%

Roman

ELBA S.A.

5,41%

Roman

ELPIS S.R.L.

7,69%

Roman

KAPRARAS HOLDING S.R.L.

7,69%

Roman

THE NOVA GROUP INVESTMENTS ROMANIA S.A.

6,21%

Roman

Restul acționarilor, în număr de  82 persoane  juridice, sunt tip listă. Aportul acestora la capitalul social este de 48,12%, respectiv 3.850.000 RON, împărțit în 3.850 acțiuni.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bursa Romana de Marfuri © 2017 Toate drepturile rezervate